Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest

  • 35 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Goście mogą zdecydować się na pobyt w Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest Paryż podczas wizyty dzielnicy Montmartre w Paryżu.

Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest dysponuje łazienką z suszarką do włosów i ręcznikami kąpielowymi.

Dla tych, którzy wolą gotować własne posiłki, obiekt wyposażony jest w urządzenia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne.

Ten apartament znajduje się tuż przy Bazylika Najświętszego Serca w Paryżu i 2 km od Sala koncertowa Folies Bergère. Luwr znajduje się w 3 km od tego apartamentu. O rzut kamieniem od obiektu leży Dalí Paris. Ten apartament znajduje się 5 min spacerem od stacji metra Lamarck-Caulaincourt.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest Paryż
Bright Loft In Montmartre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bright Loft In Montmartre

261 m od nieruchomości
USD 106 USD 95
za noc
Montmartre En Rez-De-Jardin
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Montmartre En Rez-De-Jardin

10
Wyjątkowy 34 opinie
297 m od nieruchomości
USD 422 USD 380
za noc
Very Cosy Flat Center Of Montmartre
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Very Cosy Flat Center Of Montmartre

7.2
Dobry 31 opinii
561 m od nieruchomości
USD 124 USD 112
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    1,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji7510508051839
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest akceptuje zwierzęta?
      Niestety Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Paryż-Orly
    21 km

    Stacje kolejowe

    Gare du Nord
    1,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Charmant Appartement Equipe Proche Sacre Coeur - 4P - Flat-Guest Paryż

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij